ÖZEL JETLER / CESSNA CITATION SOVEREIGN+

Yolculuk Hızı: 846 km/h - Koltuk Sayısı: 8-12 - Mesafe: 5200 km -

2 kabin görevlisi artı 8 ile 12 yolcu (dokuz standart)kapasiteli uçaktır. İki Pratt & Whitney Kanada (P & WC) PW306D FADEC kontrollü turbo fan motorları vardır. Kanatlarındaki saklı yakıt bölmelerinin bulunması bu tipteki uçakların hedefleri için cömert hizmetler sunmaktadır. Kabin içinde ve kuyruk kısmındaki bölümde bagaj için ek depolama alanı mevcuttur.

CESSNA_SOVEREIGN_insideBirden fazla yapısal yük yolları ve sistem yedeklemesi uçak içine alüminyumdan inşa edimiştir. Metal yapıştırma teknikleri düşük ağırlık için birçok alanda kullanılmaktadır. Burun kaportası ve grenaj gibi kritik olmayan yükler ile bazı parçalar, ağırlıktan tasarruf için kompozit malzemelerden yapılır. Gövde tasarımı, anti-korozyon uygulamaları ve yıldırım koruma sağlar.

Cessna, pilotlar ve mekanik ve çeşitli üreticilerin garantileri için üçüncü taraf eğitim paketi sunmaktadır. Yetkili servis merkezleri ile Cessna, dünya çapında servis ihtiyaçları tüm ağ için tam bir kaynak sağlar.

 

 

 

CESSNA CITATION SOVEREIGN+

Citation Sovereign + düşük aerodinamik sürükleme ve güvenli yaklaşma ve iniş özellikleri için seçilen gelişmiş kanat kullanmaktadır. Kanatçıklar düşük aerodinamik çekmeyi korur niteliktedir ve performans özelliklerini geliştirmek için dizayn edilmiştir. Hem 3 direk tasarım kanat yapısal bütünlüğünü ve hem de onun ayrılmaz yakıt tankları için yüksek iç hacim vermektedir. Orta kanat bölümünde, sığ bir damla kabin kesitinin kesintisiz gövde eki izni vermektedir. Kompozit grenaj asgari sürükle kanat ve gövdesi harmanlanmaktadır.

CESSNA_SOVEREIGN_trans

Elektrikle her üç kanatta bölümler ve hidrolik tahrikli spoiler düzenlenmiş alüminyum Fowler fl aps, tahrik fi asansör, azaltma, sürükle ve rulo kontrolü için kullanılmaktadır.

Geleneksel kanatçıklar kanat uçları yakın monte edilir. Kanat lideri kenarları motor boşaltma hava kullanılarak anti-buzlu vardır. Kanatçıklar navigasyon ve anti-çarpışma ışıkları ve statik fitilleri içerir. Ana ve burun iniş takımı çift tekerlek takımı kullanılmaktadır. İniş takımı geri çekme sistemi elektrik kontrollüdür ve hidrolik sistem devreye girmektedir.

Bunu Paylaş

Back to Top