ÖZEL JETLER / BOMBARDIER CHALLENGER 850

Yolculuk Hızı: 819 km/h - Koltuk Sayısı: 6-15 - Mesafe: 5778 km -

Bombardier Challenger 850,  kongre ve iş  organizasyonları için oluşturulan iş jetidir.  Kendi sınıfında güvenlik, güvenirlilik  ve standart belirleme gibi konularda başarılı bir üretimdir. Büyüyen ve gelişen kurumsal işler için her türlü ihtiyacı karşılamak amacı ile sunulan çözümlere esneklik sağlar.

BOMBARDIER_CHALLENGER_850_big_1

Non-stop servisi ile sürekli hizmet halinde işlerinizi sürdürmektedir.  Aynı zamanda uzun menzilli uçuşlarda çok rahat kabin konforu sağlamaktadır. Challenger 850, uçak motorları test edilmiş ve havacılıkta en güvenilir üretimler arasında yerini almıştır. Yolcular için rahat, eğlenceli, teknolojik donanımlı ve güvenilir bir seyahatin adresi olarak gösterilmekte ve yolculuğunuzun keyfini rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Geniş bir iç hacme sahip, verimli ve üretkendir. En iyi referans sağlayan bir seri olarak kendinizi daha güvenli hissedebileceğiniz konforu sağlar.

Etkileyici aralığı ve dayanıklılığı ile Bombardier Challenger uçak taşıma ve özel amaçlarınız için uygundur. Geniş kabini,  olağanüstü yolcu konforu, hem de operatör konsolları ve  elektronik görev sistemi sizin için geniş bir çalışma alanı sağlamaktadır.

 

 

BOMBARDIER CHALLENGER 850

Challenger, olağanüstü yetenekleri ile  uçuş muayene ve ISR (istihbarat, gözetleme ve keşif) gibi özel görevler için etkili bir platform haline gelmiştir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

– Yüksek çizgi hızı,

– Uzun dayanıklılık,

– Düşük irtifa manevra kabiliyeti,

– Dış depoları taşıma yeteneği,

Hükümetler dünyanın en popüler yürütme nakliye uçaklarının  çoklu görev esnekliğinden yararlanabilmektedirler. Performans verileri standart bir iş uçağı için uygundur.

Bunu Paylaş

Back to Top